Z czego powstaje karma dla kotów i psów?

Comment

Libtech O przemyśle i technologiach
Pies i kot

Pozostajemy w świecie zwierząt;) Początków, pomysłów na karmę dla zwierząt można poszukiwać w połowie XIX wieku. Wraz z rozwojem technologicznym, zainteresowanie produkcją paczkowanego jedzenia dla zwierząt wzrastało.

Karma dla kotów.

Źródło: http://www.taringa.net.

Większa dbałość o pupila

Na początku nie brano pod uwagę potrzeb żywieniowych zwierząt, z czasem ulegało to zmianie. Jeszcze 10 lat temu w Polsce to karma dla kotów i psów z najniższej półki, cieszyła się najwyższą popularnością. Tania, więc schodziła z półek. Przez te kilka lat staliśmy się bardzie świadomi. To, co podaje się do miski zwierzakowi, ma realny wpływ na jego zdrowie i długość życia. Stąd wysokiej jakości karma dla kotów i psów jest kupowana zdecydowanie częściej.

Jakie mięso jest w karmie?

Karma dla psów.

Źródło: http://www.hungryforever.com.

Mięso do produkcji karmy pochodzi od zwierząt przebadanych i dopuszczonych do spożycia. Nadwyżka mięsa przeznaczonego dla ludzi, trafia właśnie do karmy. Pytanie tylko, ile tego mięsa jest? Dobra karma na pierwszym miejscu w składzie powinna mieć mięso, jeśli jest inaczej, to niekoniecznie stanowi dobry wybór. Karma dla kotów i psów powinna zawierać witaminy, minerały, dodatek warzyw, ryb oraz posiadać wysoki walor smakowyNasz zwierzak również czerpie przyjemność z jedzenia. Jeśli mogę coś polecić, to pozytywne opinie ma karma purina (http://www.purina.pl/). Znają się bardzo dobrze na tym co robią, mają bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o żywienie i dbałość o psy i koty. Idealnie zbilansowana karma dla kotów i psów na różnych etapach życia, daje im sto procent tego, czego potrzebują. 

Za dobre jedzenie zwierzak odwdzięczy się miłością, a mają na to swoje sposoby!

Źródło głównego obrazka: http://wiadomosci.dziennik.pl.

Dodaj komentarz