Auta typu pickup – przegląd modeli dostępnych w Polsce

Comment

O nauce

Samochody typu pickup cieszą się ogromną popularnością na amerykańskim rynku motoryzacyjnym, ale i w Polsce mają swoich wielbicieli. Miłośnicy pickupów kierują się nie tylko kwestią nietuzinkowego wyglądu, ale również funkcjonalnością. Jakie auta typu pickup znajdziemy na polskim rynku?

www.ford.pl

Ford Ranger

Auto do zadań specjalnych. Bez trudu poradzi sobie z załadunkiem do 1403 kg oraz obciążeniem przyczepy do 3500. Pokona również wodę na głębokości 800 mm.

 

www.toyota.pl

Toyota Hilux

Auto produkowane od 48 lat, jednak jego nowoczesne wnętrze zupełnie na to nie wskazuje. Świetnie sobie radzi na błotnych drogach oraz na wzniesieniach.

 

www,mitsubishi.pl

Mitsubishi L200

Charakteryzuje się agresywnym wyglądem i niesamowitą funkcjonalnością. Napęd 4×4, 180 koni mechanicznych oraz 2,4 litrowy silnik diesla, to wszystko można znaleźć pod jego maską.

 

www.nissan.pl

Nissan NP300 Navara

Nowa wersja zdecydowanie różni się od poprzednich swoją nowoczesną stylistyką. Producent położył nacisk na komfort jazdy, dlatego auto bardziej przypomina SUVa, niż typowego pickupa.

 

www.fiatprofessional.pl

Fiat Fullback

Fiat Fullback, to włoski odpowiednik Mitsubishi L200. Sprawdzona technologia, przystępna cena, napęd 4×4, to główne zalety tego samochodu.

 

www.volkswagen-vans.co.uk

Volkswagen Amarok

Potencjał pickupów został dostrzeżony również przez Niemców, którzy całkiem niedawno rozszerzyli ofertę o model Amarok.

 

 

 

Dodaj komentarz