Marka Volkswagen i jej najnowsze rozwiązania

Comment

O nauce

Volkswagen i początki powstania tej marki są naprawdę interesujące. Nie wszyscy wiedzą o tym, że wszystko zaczęło się od modelu Garbusa, który przedstawił Ferdynand Porsche dla rządu niemieckiego ponad 80 lat temu. Tak właśnie rozpoczęła się historia. Dzisiaj Volkswagen posiada już wiele fabryk na całym świecie, jednak nie chce być kojarzony przede wszystkim z popularnym Passatem.

Nowy Model Golfa

W ostatnich dniach przedstawiano kompletnie nowy  model Golfa Varianta, który  trzeba przyznać – robi naprawdę piorunujące wrażenie. Pokazuje jak jakość i praktyczność można połączyć tworząc niezwykły egzemplarz auta, które z pewnością zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Ma bardzo przestronne wnętrze, a  sportowy design dodatkowo podkreśla jego atrakcyjną linię. Volkswagen Wrocław prezentując ten model pokazuje jak standardowa klasa Premium po połączeniu ze sportowym charakterem może idealnie wkomponować się w każdą miejską przestrzeń. Mamy tutaj wiele nowych i ciekawych rozwiązań. Same reflektory to prawdziwy majstersztyk i jakość w najwyższym znaczeniu tego słowa. Każdy prowadząc to auto z pewnością będzie w doskonałym nastroju. A to wszystko dzięki obecności oświetlenia wokół przestrzeni kierowcy, które we wnętrzu idealnie współgra z każdym elementem. W standardzie znajdziemy nawet relingi dachowe, które pomogą nam przy wielu opcjach transportowych. Nowy Golf Variant posiada wiele systemów wspomagających kierowcę w czasie podróży. Najbardziej kluczowy wydaje się ACC czyli aktywny tempomat. Automatyczna regulacja odległości do znajdującego się z przodu auta pomoże nam w wielu sytuacjach, szczególnie w miejskich korkach. Do tego wystarczy wspomnieć o systemach: Front Assist, Lane Assist, Park Assist czy Dynamic Light Assist.

vw

Nowy salon w centrum Wrocławia

Przy okazji odwiedzając całkowicie nowy salon Volkswagena pod nazwą Centrum-Wrocław będziemy mieli okazję zobaczyć wszystkie najciekawsze produkty  tej marki. Nowy Golf Wariant jest naprawdę imponująco zrównoważony. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom czerpanie przyjemności z jazdy będzie na wysokim poziomie. W ofercie znajdziemy zarówno silniki TDI, prezentujące długotrwałą żywotność oraz niskie spalanie paliwa, jak i TSI, który łączy maksymalną wydajność  z najlepszymi cechami bezpośredniego wtrysku paliwa. Salon Volkswagena we Wrocławiu posiada w sprzedaży najnowszy model Golfa GTD Variant, z wręcz wzorcowym wyglądem zewnętrznym. Oglądając to auto z zewnątrz ma się wrażenie, że samochody  weszły w kompletnie inny wymiar. Dzięki sportowej stylistyce, jego fenomenalne osiągi w spalaniu wydają się po prostu niemożliwe i aż dech nam zapiera z wrażenia. Samo wnętrze podkreśli zamiłowanie do detali, a także ogromne sportowe ambicje. Oszczędny wysokoprężny silnik jest naprawdę efektowny -wszystko jest starannie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

 Salon Volkswagena we Wrocławiu prezentuje także ciekawy model z profilem do jazdy w stylu offroad. Jest to Golf Alltrack z dużym bagażnikiem i przestronnym wnętrzem. Zabierzemy w podróż z nim wszystko, co tylko nam będzie potrzebne. Sam profil jazdy offroad pomoże nam w pokonywaniu bezdroży- jest tutaj także elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego XDS. Wszystko po to, żeby wyjątkowo ciasne serpentyny nie stanowiły żadnego problemu podczas jazdy. System ten wspomoże trakcję, zwiększając przyjemność, którą czerpiemy z jazdy. Volkswagen wciąż się zmienia i ewoluuje, pokazując że marka jest mimo wszystko ciągle na topie.

Dodaj komentarz