Niejasna sprawa Spółki wyjaśniona

Comment

O rynku pracy

W mediach pojawiły się informacje sugerujące, że spółka Winterfox Asset Managment Limited zbliża się do ogłoszenia upadłości. Spółka wydała oficjalne oświadczenie, że są to przekazy niezgodne z prawdą, a względem osób, które będą je rozpowszechniać mogą zostać wyciągnięte konsekwencje prawne.

Poniżej treść oficjalnego oświadczenia.

W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji prasowych, które sugerują, że spółka Winterfox Asset Managment Limited („Spółka”) spełnia przesłanki do ogłoszenia upadłości niniejszym informujemy, że Spółka reguluje na bieżąco swoje zobowiązania, jej byt nie jest zagrożony, działaności prowadzi zgodnie z obowiązującymi przepisami i brak jest podstaw do wszczęcia przeciwko Spółce postępowania upadłościowego.

Wartość przychodów grupy kapitałowej Spółki dynamicznie rośnie, a realizowane przez grupę projekty biznesowe rozwijają się z założeniem kontynuacji działalności.

Podejmowane przez kogokolwiek próby wskazywania w sposób nieprawdziwy na inną niż rzeczywista sytuację Spółki, stanowiące naruszanie jej interesów oraz jej dobrego imienia i dóbr osobistych – spotykać się będą ze zdecydowaną reakcją.

Pełnomocnik Winterfox Asset Managment Limited.

Mówi się, że za nierzetelnymi informacjami mogą stać osobiste rozgrywki, za którymi stoją Michała Matynia oraz Michała Krawczyk. Sprawa z pewnością zostanie wyjaśniona, ponieważ godzi w dobre imię firmy Winterfox Asset Managment Limited.

Wszystkich zainteresowanych tym tematem po więcej szczegółów odsyłam tutaj (Piotr Wiśniewski, W Inwestments).

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz